Novairsoft Airsoft SHOP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cat rahat poate sa mananci un om?

3 participanți

In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  Admin Mar Noi 25, 2008 6:14 pm

Desteptule Sven, ( care si numele a copiat de la seful echipei IENA korps din italia unde a invatat sa joci ) ai mancat cacat din gura totul timpul, si de persoane ca tine ne am pline coaie. Te ai imbogatit cu preturile mari la romani pana cand lumea nu sa deschis mintea la preturi europei. Nu te ai facut piata te ai facut bani, ce te intereseaza daca nu sunt destul de jucatorii acuma nici macar nu mai vini la jok... am uitat te doare spatele.

Acum 3-4 ani un prietenul meu de la firma de Fancurier mi a spus ca era un italian .. Roberto che vindea replicii de airsoft, cand am stiut ca Roberto care se dadea dreptul italian era roman ... mi sa parut ciudat si nu am vrut sa bag. Pentru tot ce spuni mai exista o realitate si inca ceva eu pot vorbi cu martori tu ai ceva, cineva care poate sa confirmi ce spuni? Te spun eu NU, pentru ca sunt minciuni (copii sub 10 ani).

Ce ai spus la telefon traiasca partidul comunist? Sa stii ca orientare mea politica nu e chiar in acelas directia.

Care e problema vindi mai putin?

Admin
Admin

Mesaje : 26
Data de înscriere : 21/10/2008

https://airsoft.aforumfree.com

Sus In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Re: Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  Vladmir Mar Noi 25, 2008 7:12 pm

"Litigiu cu SVEN" adica man, ce s-a intamplat??
Suspect

Vladmir

Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/10/2008

Sus In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Re: Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  lilian Mar Noi 25, 2008 9:14 pm

Vladimir Sven e un om de cacat, care ma sfideza dar nu stie exact ce probleme poate sa intalneasca. Ma face pe mine las, dar pizda in cur e chiar el, eu nu am frica de un barbat de 30 kg... care in plus nici nu raspunde la telefon cand e apelat. Prietenul meu nu are nicio interese sa mi spuna minciuni, si a fost clar. Asta insemna ca sven e un smecher si acuma e nervos ca smecheria la spatele mele nu a mers.
Asta nu e vorba de afacerii, e vorba intre barbati, eu nu l am facut nici prost, nici falimentar, nici plin de datorii cum prostul ma facut pe mine incercand sa cera un contract de exclusivitate pentru import cu furnizorul meu.... pentru asta prietenul meu la trimis la mine sa cumperi.
Sven nu trebuie sa ii fie frica ca o sa fac pe cel care uita, dar intre timp o sa ii pun la dispozitie un consultant sa ii explici care este treaba, pentru ca de cretinul asta m am saturat. Eu nu uit niciun cuvint, si astept. Magazinul meu nu are nicio legatura cu asta, el ma jignit la spate si asta din orce punctu de vedere nu e corect, si eu cand vreau sa fac pe cel mai rau reusesc intotdeauna.
Raspundi la telefon Sven, ca cineva vrea sa te saluti.... mai este ceva ... eu afaceristul del cazzo ?? O sa vezi ca afaceristul te pune sa sugi il cazzo Twisted Evil si fara sa misc un deget. (ALEX)

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Re: Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  Vladmir Mier Noi 26, 2008 9:55 am

Bine ca ati mutat discutia aici Rolling Eyes Trebuie sa se inteleaga ceva, nimeni nu mai are cum sa detina monopolul pe piata la vanzarea produselor de airsoft sau a celor similare....(action sport games). Firme care desfac produsele de genu asta sunt si vor mai aparea, pentru ca acest sport prinde si pe viitor va avea foarte multi practicanti bounce Cine stie poate peste 2-??? ani se poate ca un om de afaceri care dispune de un fond urias de investitii, desi nu are nici o treaba cu airsoftul dar o vede ca pe o afacere profitabila, sa deschida un lant de super magazine. Atacuri pe la spate, bete in roata sunt si vor creste odata cu marirea numarului de magazine din Romania. De ce ? Pentru ca "se poarta", pentru ca e ceva normal.



PS: I love this guys Smile affraid bounce bounce Basketball Basketball afro geek king
lol! lol! lol!

Vladmir

Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/10/2008

Sus In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Re: Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  Admin Mier Noi 26, 2008 10:52 am

Corect Valdimir, dar a jucat murdar si smecheria lui a iesit la lumina. Acuma a vb cu cineva ca la linistit, peste cateva saptamane vine prietenul meu din Italia ( furnizorul ), si o sa vb toti fata in fata si o sa descoperim minciuni care sau spus si cine le a spus Laughing

Admin
Admin

Mesaje : 26
Data de înscriere : 21/10/2008

https://airsoft.aforumfree.com

Sus In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Re: Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  Admin Vin Noi 28, 2008 1:08 pm

Mi sa spus ca nu e adever ca practit 10-15% de adaos si sven sa referit la bile. El spune ca platesc 6 euro o punga... astea sunt gunfire si sunt la 36 de ron, dar a uitat transport 2 euro si tva pentru ca san marino nu este in comunitate si platim tva. Bile royal costa 6,5 euro + tva + transport... restultatul castig cam 3 lei la o punga si asta e chiar 10-15% in plus baieti din echipa si prieteni apropriati le au cu 1 leu adous.
Intrebare de ce la el nu gasesti nimic sub 47-50 de lei?? Fiecare faca ce vrea dar sa nu mananci cacat.

Admin
Admin

Mesaje : 26
Data de înscriere : 21/10/2008

https://airsoft.aforumfree.com

Sus In jos

Cat rahat poate sa mananci un om? Empty Re: Cat rahat poate sa mananci un om?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum