Novairsoft Airsoft SHOP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sugestii si reclamatiile clientilor

+4
vio
MIHAI_666
Vladmir
lilian
8 participanți

In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lilian Mar Oct 21, 2008 5:37 pm

salut
ma prezint
sunt liliana de la novairsoft
deschid acest thrad pentru sugestii si reclamatii, am vazut ca sunt atat de blamata pe forum asr romania
astept cu nerabdare.... Smile Smile Smile

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  Vladmir Joi Oct 23, 2008 9:15 pm

Rabdare, la inceput e mai greu.

Vladmir

Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  MIHAI_666 Vin Noi 07, 2008 8:59 pm

salut, ma numesc mihai, si pot spune ca sunt un client multumit de serviciile voastre (am luat 1 aeg si 4 pistoale de la voi) dar in ultimul timp am obs o problema in legatura cu preturile parcticate, in sepecial la pistoale , si am si un model anume in minte, stiu ca inainte aveati preturile atat de scazute incat era posibil sa fiti in pierdere, dar , ce ma nemultumeste pe mine in mod special este pretul crescut la modelul de pistol cu blowback HG199 (HG199B) care a crescut de la 259 ron la 370?! chiar asa un salt mare de pret? am vazut ca au crescut si la celelalte pistoale si aeg-uri dar nu cu peste 1 mil, ci 2-300 de mii, si inca ceva, voi intotdeauna ati prezentat pistolul resp ca fiind produs de HFC, fapt neadevarat, el fiind produs de o firma necunoscuta, care cloneaza produsele "de firma" gen HFC, KWA, KJW sau TOKIO MARUI, firma aceasta se numeste Luxair si nu cred ca este corect, ca o replica, care costa 259 ron si este produsa de o firma necunoscuta in airsoft, sa fie la acelasi pret cu replicile produse de firme serioase precum HFC, eu pesonal am cumparat 3 modele de hg199 si am fost foarte multumit de ele, dar, oare din cauza ca si alti oameni au cumparat, si poate in cantitati mari, ati decis sa majorati pretul, in special la acest model??

MIHAI_666

Mesaje : 1
Data de înscriere : 07/11/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  vio Vin Noi 07, 2008 10:51 pm

Aha, deci nu sunt singurul care a remarcat cresterea aceea foarte amre la pistoale! Basketball

vio

Mesaje : 14
Data de înscriere : 24/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lilian Dum Noi 09, 2008 12:02 am

buna
deci ca sa fiu clara pentru toti preturile pentru inceput erau promotionale , era oferta verii , explicatia am avut un discount de la furnizor, deci implicit si la clientul final pretul era mic.
oferta a fost pana pe 15 septembrie trebuia sa profiti de promotie...... Sleep Sleep Sleep Shocked by

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  vio Dum Noi 09, 2008 2:02 pm

Mersi mult ca spui asta DUPA ce s-a sfarsit promotia!!! E de mare ajutor, multumesc mult inca o data!!! cheers cheers cheers

vio

Mesaje : 14
Data de înscriere : 24/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  Admin Lun Noi 10, 2008 2:24 pm

treaba asta cu luxair chiar mi este noua, adica pe cutia respectiva de la toate replici seria hfc hg 199 e scris clar ca sunt HFC, si sunt cumperate de la furnizor ca HFC pe factura. Daca ce spuni e adeverat insemna ca si eu sunt inselat, totusi nu cred ca este adeverat, si am sa controlez. Pentru preturile am sa vad ce pot sa fac, dar sa stii ca la inceput oferta a fost tare buna pentru ca simplu adous nostru era chiar aproape de zero.

Admin
Admin

Mesaje : 26
Data de înscriere : 21/10/2008

https://airsoft.aforumfree.com

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lilian Lun Noi 10, 2008 3:28 pm

dragule .. toata luna lui august pe situl airsoftneamt.ro a fost scris cu litere rosii Promotie la aceste produse replici pistoale aisoft. Sunt foarte curioasa ca nu ai vazut deoarece am trimis ceva produse in tara No lol!

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  vio Lun Noi 10, 2008 7:16 pm

lilian a scris:dragule .. toata luna lui august pe situl airsoftneamt.ro a fost scris cu litere rosii Promotie la aceste produse replici pistoale aisoft. Sunt foarte curioasa ca nu ai vazut deoarece am trimis ceva produse in tara No lol!

Din pacate e prima data cand aud ca fost promotie, desi am intrat pe site-ul dvs zilnic.
Poate aveti un print-screen, ceva, ca eu nu am vazut nimic. Ca doar era in interesul meu sa cumpar atunci, nu????

vio

Mesaje : 14
Data de înscriere : 24/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  Admin Lun Noi 10, 2008 7:43 pm

Liliana sa referit la un anunt pe airsoftromania in care am scris clar ca era o oferta de vara.
Dar nu e o problema o sa tinem in cont si de problema preturile, promit Smile

Admin
Admin

Mesaje : 26
Data de înscriere : 21/10/2008

https://airsoft.aforumfree.com

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  vio Lun Noi 10, 2008 7:56 pm

Admin a scris:Liliana sa referit la un anunt pe airsoftromania in care am scris clar ca era o oferta de vara.
Dar nu e o problema o sa tinem in cont si de problema preturile, promit Smile


dragule .. toata luna lui august pe situl airsoftneamt.ro a fost scris cu litere rosii - asta a spus Liliana mai sus!!! Ba chair s-a aratat curioasa (vezi Doamne, ma ironiza, adica) ca n-am vazut. Evidenta ca n-am vazut din moment ce nu era scris.


In orice caz, m-am cam lamurit care-i treaba si tind sa dau dreptate acum celor de pe airsoftromania.com care se plangeau de o doamna care raspundea nepoliticos la telefon.
Mult succes la alti clienti, ca eu.....

In privinta Luxair, nici o problema, stai liunistit. E un produs mai nou de la HFC, uite review-uri:
https://www.youtube.com/watch?v=1gxS4n0lU50
http://www.france-airsoft.fr/forum/index.php?showtopic=101804
(asta ca sa arat ca sunt de buna credinta si interesat cu adevarat, nu doar un cautator de cearta pe forumuri)

vio

Mesaje : 14
Data de înscriere : 24/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  Admin Lun Noi 10, 2008 8:23 pm

Nu te supara, Liliana uneori e putin aspra Suspect , dar e mai mult comprensiva de cat pare. Sa nu judeci doar din ce se citeste din forumuri pentru ca este doar opinia de o parte mica de persoane care au cumperat de la noi, sunt multe ca nu au avut nicio problema si nu au dat feedback pe forum.

Admin
Admin

Mesaje : 26
Data de înscriere : 21/10/2008

https://airsoft.aforumfree.com

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lilian Lun Noi 10, 2008 11:15 pm

vio , eu nu inteleg care din noi e pus pe cearta ?
din punctul meu de vedere si ti vorbesc din partea de contabilitate a firmei stiu ca pe acea perioada au fost preturi promotionale, dar odata cu terminarea stocului promotional eu nu mai pot face nimic , in sensul de a reveni la o noua promotie, si iarasi nu inteleg de ce spui ca te ironizez ?
poate de craciun o sa vina o noua promotie ..............bafta !!!!
Ps nu incerc sa ironizez pe nimeni si nu mi doresc acest lucru doar ca ma deranjeaza faptul ca acasa la mine vine cineva si mi face ordine ..... No

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  vio Lun Noi 10, 2008 11:23 pm

Doamna/domnisoara Liliana, cititi cu atentie ce-am scris eu si ce-ati scris dvs.

Si cand mai faceti promotii, asigurati-va ca le faceti publice pe site-ul dvs, nu pe diferite forumuri.

P.S. / nu fac a ordine in casa nimanui, dar asigurati-va cand faceti o afirmatie ca este cea corecta

vio

Mesaje : 14
Data de înscriere : 24/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lilian Mar Noi 11, 2008 4:01 pm

multumesc, pentru precizare
am sa urmaresc in detaliu toate promotiile si am sa fiu mai atenta la ce scriu Shocked by by

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lancelot Dum Noi 16, 2008 10:14 pm

o traducere imi face shi mie cineva.. Question Question Question ..... Arrow "M700 AICS a gas Tanaka. Caricatore 27 bb.Lunghezza 111,5 cm. Altezza 17,1 cm.Peso 3,9 kg." THX Cool

lancelot

Mesaje : 5
Data de înscriere : 22/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Traducere

Mesaj  Drago Mar Noi 18, 2008 5:36 pm

cam in felul urmator: M700 AICS pe Gaz, Tanaka. Incarcator 27 bb. Lungime 111.5 cm. Inaltime 17.1 cm. Greutate 3.9 kg.

Drago

Mesaje : 2
Data de înscriere : 18/11/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lancelot Mar Noi 18, 2008 7:04 pm

mersi.. Cool cheers

lancelot

Mesaje : 5
Data de înscriere : 22/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  Drago Mier Noi 19, 2008 4:37 pm

cu placere

Drago

Mesaje : 2
Data de înscriere : 18/11/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  lilian Mier Noi 26, 2008 11:47 am

octavian doda: am primit coletul . totul e ok . multumesc mult . sper ca pe sapt viitoare sa mai facem o comanda . ati fost foarte promtzi lucru care greu il mai gasesti la sibiu . bravo voua stiti sa conducetzi o afacere . multumesc inca o data . vb pe saptamana viitoare . o zi buna . postez si sugestiile pozitive in ciuda celor scrise pe forum

lilian

Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/10/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Subscriu

Mesaj  MarKu Joi Noi 27, 2008 1:52 pm

lilian a scris:octavian doda: am primit coletul . totul e ok . multumesc mult . sper ca pe sapt viitoare sa mai facem o comanda . ati fost foarte promtzi lucru care greu il mai gasesti la sibiu . bravo voua stiti sa conducetzi o afacere . multumesc inca o data . vb pe saptamana viitoare . o zi buna . postez si sugestiile pozitive in ciuda celor scrise pe forum

Buna,

Sunt de aceeasi parere cu Octavian. Bravo voua!!!

MarKu

Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/11/2008

Sus In jos

sugestii si reclamatiile clientilor Empty Re: sugestii si reclamatiile clientilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum